Van Beekum brengt 'Smoke en BBQ' saus uit
In samenwerking met het beheer van de Smoke & BBQ FB groep en Saus Guru heeft Van Beekum Specerijen gister de 'Smoke & BBQ All Purpose BBQ Sauce' gelanceerd. Het succes van de al eerder uitgebrachte 'Smoke & BBQ Rub' schreeuwde om een vervolg. De saus is hierop een fantastische aanvulling.
De Smoke en BBQ Facebook Groep bestaat uit 35.000 fanatieke BBQ'ers van beginnende hobbyisten tot de internationale BBQ top. In de groep worden recepten gedeeld, vragen beantwoord, tips gedeeld en discussies gevoerd. Maar er worden ook bijeenkomsten opgezet waar nieuwe vriendschappen uit ontstaan.
Wij zijn er super trots op dat wij de officiële rub mochten maken en nu ook de saus mogen introduceren. Hoe gaaf als jij als lid van deze groep de saus en rub thuis hebt staan.
Meer info over de saus: https://www.vanbeekumspecerijen.nl/smoke-bbq-saus.html
Lid worden van de groep: https://www.facebook.com/groups/Smoke.en.BBQ/